pravy_banner.png
text-home.png

Stavební společnost

Vážení zákazníci rádi bychom Vám tímto v základních bodech blíže představili naší společnost. NATURTEP spol. s r.o., která má své sídlo v Proboštově u Teplic, kde jsou zároveň umístěny skladové prostory, administrativní správa je umístěna V Dubí v Ruské ulici č.p.431/96. Společnost je zapsána v Obchodním Rejstříku Krajského soudu Ústí n.L., Oddíl C, Vložka 25432 jako společnost s ručením omezeným.

Stěžejním záměrem stavební divize společnosti je nabízet širokou škálu stavebních činností s cílem zajištění staveb na klíč, v dostupných cenách, za použití nejmodernějších technologií a pracovních postupů, tak abychom byli schopni dokončení staveb ve smluvených termínech a vysoké kvalitě a přitom minimalizovali ekologickou zátěž na životní prostředí.

Společnost zajišťuje nejen vlastní komplexní realizaci staveb, ale zároveň i projektovou a inženýrskou činnost. Věříme, že Vám tyto základní informace pomohou při oslovení naší společnosti jako partnera, pro realizaci Vašich stavebních projektů. Budeme rádi, pokud nám umožníte Vás přesvědčit o kvalitách naší společnosti a navázat tak vzájemně výhodnou dlouhodobou spolupráci. Jednatelé společnosti jsou Vám kdykoliv k dispozici pro jakékoliv doplňující informace a k zodpovězení Vašich případných dotazů.

 

 

JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval